Golden Brown

vesipiibutubakas, tubakas, vesipiip, vesipiibud, naturaalsöed, serbetli, naturaalne vesipiibu süsi, vesipiibu tarvikud

collection_small

Golden Brown sõlmis koostöölepingu D’AINCOURT destilleerimisvabrikuga nende konjakite turustamiseks Eestis ja teistes Baltimaades. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda vähem levinud ja haruldasemaid kvaliteetseid alkoholi- ja tubakatooteid nimetatud turgudel. D’AINCOURT konjaki oleme valinud oma portfelli just kõrge kvaliteedi ja selge eristuvuse tõttu.

D’AINCOURTi konjak esindab õilsust, lojaalsust ja tugevust, mida kehastasid Prantsuse Impeeriumi kindralid, eriti nende esiisa markiis de Caulaincourt, Napoleoni „Grand Ecuyer“ , Prantsuse suursaadik Venemaal ja kindralmajor Napoleoni armees.

Austamaks nende suursuguste ajalooliste meeste sõjalisi saavutusi, meenutab D’AINCOURTi märk impeeriumi sümboolikat, mida kasutati lahinguväljal ning kanti sõjaväelaste vormiriietustel.

Destilleerimisvabrik on asutatud 1848. aastal ning asub Prantsusmaal Cognaci piirkonna südames.

D’AINCOURTi konjakid pärinevad ekslusiivselt vaid Grand Champagne’i piirkonnast: premier Cru Cognac, kust pärineb vaid parim eaux-de-vie.

D’AINCOURTi konjakimeister töötab nagu parfüümimeister oma loominguga — ta valib hoolikalt ja ühendab peenelt kõige vanemad eaux-de-vie’d, mis toovad esile maineka D’AINCOURTi konjakite kogumi aromaatse harmoonia.

Rohkem infot erinevate konjakite kohta leiab siit.