Golden Brown

vesipiibutubakas, tubakas, vesipiip, vesipiibud, naturaalsöed, serbetli, naturaalne vesipiibu süsi, vesipiibu tarvikud

Saamislugu

Golden Brown OÜ on 2013. aastal loodud turundus- ja müügiettevõte, mis sai alguse kahe sõbra kirglikust huvist ettevõtluse vastu. Alustasime mõne tubakatoote turustamisega Eestis, kuid pea kahe tegevusaasta jooksul on lisandunud tootevalikusse veel mitmeid erinevaid kaubamärke. Meie tegevuspiirkond katab kogu Eesti ning laienemas oleme ka juba Lätti ning Leetu.

Ettevõte jätkab pidevat laienemist ning müügitulu suurendamist. Meie edukuse taga on omanike entusiastlikkus ja „hands-on“ juhtimisstiil, mis on taganud selle, et hoolimata ettevõtte väiksusest oleme suutnud lühikese ajaga haarata olulise turuosa teatud tootegruppide lõikes.

Esindame selliseid kaubamärke ja tooteid, mille kõrges kvaliteedis oleme veendunud ning julgeme neid soovitada ka tarbijatele. Meie klientideks on erinevad suuremad kaubandusketid, kohvikud ja baarid, väiksemad kauplused ning tanklad.

Meie teenus sobib tootjatele, kes vajavad oma kaubamärgile ja toodetele (esmatarbekaubad, tubakas, alkohol) turustajat Eestis, Lätis või Leedus. Golden Brown OÜ pakub aktiivset müügiteenust, erinevaid turundus- ja tootetutvustustegevusi. Lisaks konsulteerime tootjaid sihtriikides kehtivate seadusandluste osas.

Kui Teil on huvitavaid tooteid, mida soovite turustada Baltimaades, siis pöörduge meie poole!

Golden Brown OÜ tiim