Golden Brown

vesipiibutubakas, tubakas, vesipiip, vesipiibud, naturaalsöed, serbetli, naturaalne vesipiibu süsi, vesipiibu tarvikud

GBsoed 12
GBsoed 7GBsoed 8GBsoed 12IMG_0982

Vesipiibusüsi RING 38mm (toru, 5 tabletti)

1.00

Otsas


Tootekood: VPS007 Kategooria: Sildid: , , , , , , ,

Toote kirjeldus

RING – kiirestisüttiv süsi vesipiibu suitsetamiseks.

Märkused vesipiibu suitsetajatele:

1. Kasuta vesipiibus vähem tubakat.

2. Suurenda aukude arvu fooliumi keskel, sest ka RINGi söetablettidel on keskel ava.

3. Süüta RINGi söetabletid keskelt.

RINGi vesipiibusöe tihedus on kõrgem mistahes muu konkureeriva vesipiibusöe omast. RINGi vesipiibusöe kuju ja tootmisprotsess on ainulaadsed maailmas.

Toote kuju

RINGi vesipiibusütt toodetakse ümmarguste, 38 mm läbimõõduga tablettidena, mille keskel on 5 mm diameetriga ava. Uus kuju annab tablettide söele kõrge tiheduse ja see omakorda suurendab põlemisaega 50% ulatuses ning tõstab põlemise temperatuuri. Kõik see tagab suurema tubaka kasutusefektiivsuse vesipiibu suitsetamisel.

Märkus vesipiibu suitsetajatele: „C“ täht on pressitud ainult osadele söetablettidele, et anda täiendavat võltsimiskindlust.

Tabletid on pakitud 5-kaupa torukujulisse pakki, mis on värvilistes pappkarpides. Igas karbis on 20 pakki (100 tabletti).

Märkus vesipiibu suitsetajatele: Süüta RINGi söetabletid parema tulemuse saavutamiseks keskelt. RINGi tabletid saab kergelt põlema väikese leegiga. Kuumus levib kiirelt ilma sädemeteta laiali üle kogu tableti pinna ning süsi on kasutamiseks valmis 8-10 sekundiga. Süütamisel tekkiv suits ei ole kibe. Pärast süütamist võib sütt kasutada vesipiibu suitsetamiseks.

Vesipiibu suitsetamine

Kasutage vesipiibu suitsetamiseks ainult ühte tabletti. Tänu oma uuele kujule ja kõrgemale tihedusele on RINGi vesipiibusüsi ideaalne nii märja tubaka kui ka suurte vesipiipude jaoks. Soovitame RINGi söetablettide kasutamisel suurendada avade arvu fooliumi keskel.

Tänu oma kõrgemale põlemistemperatuurile ja kujule, võimaldab RINGi vesipiibutubakas saada vähema tubaka koguse juures rohkem suitsu.

Märkus vesipiibusuitsetajatele: Kasutage vähem tubakat, kui kasutate RINGi vesipiibusütt.

Söe tihedus suurendab põlemisaega 50%. Aktiivse suitsetamise korral ei ole RINGi vesipiibusöe põlemisaeg lühem kui 60 minutit. RINGi sütt on väga lihtne kasutada. Suitsetamise ajal ei ole vaja sütt liigutada.

Tuhk

Söe põlemisel tekkiv tuhk on väga peen ja ühtlane, ilma tükkide või laikudeta, lumivalge ning võrdlemisi kompakte. Tuha lumivalge värvus näitab, et süsi ei sisalda salpeetrit. Carbopol Company tooted (Carbopoli süsi ja RINGi süsi) on maailmas ainsad, mille põlemisel tekib selline tuhk.

Märkus vesipiibu suitsetajatele: lumivalge tuhk on märk kvaliteedist ja söe looduslikkusest.

Söe koostis

Poola Tervishoiuministeeriumi rahvusvaheline sertifikaat tõendab, et RINGi söe koostis on ohutu tervisele. Carbopoli vesipiibu süsi ei sisalda salpeetrit. Söe lihtne süütamine on saavutatud tänu erilisele kõrge toiteväärtusega segule.

Märkus vesipiibu suitsetajatele: RINGi vesipiibu söe tootmisel ei kasutata salpeetrit.

Ohutusjuhised

Parima suitsetamiskvaliteedi tagamiseks ja ohutusnõuete täitmiseks on soovituslik järgida järgmiseid juhiseid:

– Hoia sütt kuivas kohas;

– Süüta söetablette hästiventileeritud kohas;

– Hoia süütamisel sütt spetsiaalsete tangidega;

– Pärast söe süütamist oota kuni söe aktiivne kiht ära põleb (söe värvus muutub punaseks) ja alles seejärel hakka suitsetama;

– Ära katsu kuuma sütt käega.