Golden Brown

vesipiibutubakas, tubakas, vesipiip, vesipiibud, naturaalsöed, serbetli, naturaalne vesipiibu süsi, vesipiibu tarvikud

GBsoed 4
GBsoed 4GBsoed 5GBsoed 3

Vesipiibusüsi Carbopol 28mm (karp, 100 tükki)

8.90

Otsas


Tootekood: VS001 Kategooria:

Toote kirjeldus

Vesipiibusöe struktuur on väga kompaktne ning selle koostis ja tootmise protsess on ainulaadsed. Sellest tulenevalt ei ole Carbopoli söele sarnast kogu maailmas.

Carbopoli sütt toodetakse tablettidena, mille läbimõõdud on 28mm, 35mm, 40mm ja 50mm.

Carbopoli söed saab kergelt põlema väikese leegiga. Kuumus levib kiirelt ilma sädemeteta laiali üle kogu tableti pinna ning süsi on kasutamiseks valmis 8-10 sekundiga. Süütamisel tekkiv suits ei ole kibe. Peale põlemapanemist on süsi valmis vesipiibutubaka tarbimiseks. Pärast 10 sekundit muutub tablett kuumusest punaseks, kui sellele õrnalt peale puhuda ja oodata kuni aktiivne kiht ära põleb. Nii ei mõjuta süsi tubaka maitset.

Söe põlemisel tekkiv tuhk on väga peen ja ühtlane, ilma tükkide või laikudeta, lumivalge ning võrdlemisi kompakte. Tuha lumivalge värvus näitab, et süsi ei sisalda salpeetrit. Carbopol on maailmas ainus süsi, mille põlemisel tekib selline tuhk. Oluline märkus vesipiibu suitsetajatele: lumivalge tuhk on märk kvaliteedist ja söe looduslikkusest.

Poola Tervishoiuministeeriumi rahvusvaheline sertifikaat tõendab, et Carbopoli söe koostis on ohutu tervisele. Carbopol ei sisalda salpeetrit. Söe lihtne süütamine on saavutatud tänu erilisele kõrge toiteväärtusega segule. Oluline märkus vesipiibu suitsetajatele: Carbopoli tootmisel ei kasutata salpeetrit.

Ohutusjuhised:

Parima suitsetamiskvaliteedi tagamiseks ja ohutusnõuete täitmiseks on soovituslik järgida järgmiseid juhiseid:

– Hoia sütt kuivas kohas;

– Süüta söetablette hästiventileeritud kohas;

– Hoia süütamisel sütt spetsiaalsete tangidega;

– Pärast söe süütamist oota kuni söe aktiivne kiht ära põleb (söe värvus muutub punaseks) ja alles seejärel hakka suitsetama;

– Ära katsu kuuma sütt käega.